Łatwiejszy dostęp do morza
05 Czerwiec
11.05.2026 r.
We wtorek 19 maja 2026 roku odbędzie się Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Karsibór. Spotkanie zostało zwołane przez Prezydent Miasta Świnoujście Joannę Agatowską.
Zebranie rozpocznie się o godzinie 17:00 w filii Miejskiego Domu Kultury przy ul. 1 Maja 40 w Karsiborze. Głównym celem spotkania będzie uzupełnienie składu Zarządu Osiedla Karsibór poprzez wybór nowych członków.
Zapraszamy mieszkańców prawobrzeżnego osiedla do udziału w spotkaniu, ponieważ każdy głos jest ważny w dyskusji i podejmowanych decyzjach. Wspólne działania prowadzą do jednego celu, jakim jest tworzenie przyjaznego osiedla dla mieszkańców i gości.
Przypominamy, że także 21 maja (czwartek) o godzinie 18:00 w Filii MDK przy ul. Sosnowej odbędzie się Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Warszów. Podczas spotkania wybrany zostanie nowy zarząd osiedla. Będzie to również okazja do wspólnych rozmów o planach, potrzebach mieszkańców oraz kolejnych wyzwaniach związanych z funkcjonowaniem osiedla.
fot. archiwum UM
05 Czerwiec
05 Czerwiec
05 Czerwiec
05 Czerwiec
05 Czerwiec
03 Czerwiec
02 Czerwiec
02 Czerwiec
01 Czerwiec
01 Czerwiec
01 Czerwiec
01 Czerwiec